něco o kapelce                 videa                      chat a vzkazíky                   poslechni si                       stahuj!

 

                                                                                                                                                             

17.05.08  právě jsme dodělali webovku,tak doufám,že tu  bude toho brzo víc :-)

hledá se ... tak neváhejte a ozvěte se!!!

Čauvec všici, kdyby se náhodou mezi někým našel bubeník, který by byl ochoten hrát s námi, bylo by to super!!! Zatím Naladˇ         

Naše kapelka ...aneb menší info o nás

Tak začneme vás zasvěcovat do naší veselý skupinky ....Jednou takhle časně z rána se tři holky zaposlouchaly do jedné super kapelky jménem STO ZVÍŘAT, na které mimochodem byly v létě na festivalu v Trutnově mezi davem lidí se prodíraly a užívaly si ten pomijející pocit, který pro ně znamenal hodně a také to byl první náznak toho,že by možná také mohly mít nějakou kapelku, ale jednoznačné to nebylo, jen  to blesklo hlavou, což pamět nezaregistrovala jako nějakou nutnost či dobrý nápad.... ale po dlouhé době znovu se omývajících melodií od STO ZVÍŘAT se konečně  bývalá myšlenka uskutečnila a projevila se, začly psát texty, pak hrály na rozladěný kytary a poté nahrávaly nahrávky...A stále se zlepšujííí a ostatní  vám prozradí postupem času..konec náši pohádky!!!

77